Totalizatoru bonusi

Akcijas, atlaides, bonusi. Visiem latviešiem patīk bonusi un šobrīd ir pieejami arī totalizatoru bonusi! Piedāvājot īpašus nosacījumus jaunajiem klientiem, totalizatori var vieglāk pārliecināt par savu piedāvājumu priekšrocībām. Daudzējādā ziņā jau viņi visi ir vienādi – piedāvā likt sporta likmes un izmaksā laimestus, bet arī atšķirības ir svarīgas.

Reģistrējoties jaunā totalizatorā bonusi nodrošina iespēju spēlēt tās pašas spēles lētāk un uz izdevīgākiem nosacījumiem (akcijas nosacījumu ietvaros). Turpinājumā aplūkosim, kādus bonusus uzņēmumi piedāvā un kā tos izmantot savā labā.

Reģistrēšanās bonusi

Aipzildi reģistrācijas pieteikumu, veic pirmo iemaksu un saņem īpašos piedāvājumus. Bezriska likmes, bilances bonusu vai izdevīgākus koeficientus. Piedāvājumi mainās katru mēnesi un reizēm pat pa dienām. Katram totalizatoram ir sava stratēģija, taču tie vienlaikus arī vēro konkurentus. Tiklīdz vienā parādās īpaši piedāvājumi, pārējie cenšas neatpalikt un piedāvā, ko līdzīgu vai pat labāku.

Bezriska likmes

Viens no populārākajiem bonusu veidiem – bezriska likmes – ir sava veida likmju apdrošināšana. 10 eur bezriska likme nozīmētu, ka iemaksājot 10 eur un uzliekot likmi uz kādu futbola spēli nav iespējams zaudēt. Ja spēlmanis uzvar, saņem naudu, bet zaudējuma gadījumā nauda netiek noņemta no konta. Skan izdevīgi? Jā, taču šādas iespējas mēdz piedāvāt tikai jaunajiem spēlētājiem vienu reizi vai lojāliem klientiem īpašās reizēs.

Bezriska likmju izmantošanai papildus var būt spēkā īpaši noteikumi. Piemēram, tās var izmantot tikai noteiktos sporta veidos vai uz konkrētām spēlēm. Arī koeficienti šādām likmēm var būt zemāki nekā spēlējot uz savu naudu. Totalizatori Latvijā vēlas aizsargāt savas intereses un negrib pieļaut, ka kāds ar bezriska likmi laimē miljons eiro. Iegūt šādu laimestu ir iespējams, taču tas notiek reti un, lai laimētu būs jāliek uz spēles lielāka naudas summa.

Depozīta bonuss

Iemaksā naudu un totalizators papildinās tavu depozītu ar līdzvērtīgu bonusu. Piemēram, iemaksā 50 eur un sporta likmju kantoris papildinās tavu iemaksu ar 25 eur vai pat 50 eur. Arī šāds piedāvājums var tikt piedāvāts jaunajiem klientiem, kas reģistrējas konkrētā totalizatorā pirmo reizi.

Reizēm depozīta bonusa izmantošanai var būt spēkā īpaši nosacījumi, kas nosaka, ka sākotnējā likme ir jāuzliek vairākas reizes. Izmantojot par pamatu iepriekšējo piemēru ar 50 eur, spēlētājam būtu vispirms jāizspēlē 50 eur piecas reizes pēc kārtas. Tāpat depozīta bonusa izmantošanu var ierobežot noteikts termiņš – 2 nedēļas, viens mēnesis vai pāris mēneši. Spēlēt vairāk, lai tikai iegūtu depozīta bonusu nebūtu prātīgi, tādēļ katram pašam ir jāvērtē kāda spēlēšanas stratēģija ir izdevīgāka.

Lojalitātes bonuss

Reizēm lojalitāte atmaksājas un pastāvīgajiem klientiem tiek piedāvāti īpaši izdevīgi nosacījumi. Izdevīgākas likmes vai labāki citi totalizatora nosacījumi nenāk par velti. Tos saņem lojālie spēlmaņi un iesācēji, kas liek pirmās likmes. Sasniedzot augstāku līmeni bonusu apmērs var pieaugt. Tāpat reizēm tiek piešķirtas balvas vai papildus punkti, ko var apmainīt pret citām ekstrām. Par aktuālajām akcijām pastāvīgie klienti saņem ziņas savā epastā.

Jālasa noteikumi

Nevienam nepatīk lasīt noteikumus, bet tas ir jādara, jo noteikumos tiek ietverti sadarbības nosacījumi. Katram bonusam var būt spēkā īpaši priekšnosacījumi, kuru nezināšana nedod nekādas priekšrocības. Iespējams, vēlies spēlēt nedēļas nogalē, bet bonuss jāizmanto līdz piektdienai? Varbūt gribi izmantot bonusu uzreiz, bet pirms tam vēl ir jāiemaksā depozītā vismaz 20 eiro? Ja nezināsi noteikumus bonusa priekšrocības vari arī neiegūt. Jāpieradina sevi pie līgumu rakstīšanas, ilgtermiņā tas dos tika ieguvumus.

Neskaidrību gadījumā vienmēr vari sazināties ar totalizatora klientu atbalsta speciālistiem. Nebūs pat jāzvana, jo viņiem visiem ir pieejams tiešsaistes čats un arī sadaļas – Biežāk uzdotie jautājumi. Reizēs, kad reģistrācijas bonusi nav draudzīgi, vienmēr vari izvēlēties citu pakalpojumu sniedzēju. Mūsdienās totalizatori vairs nav tikai bonusi. Daļa no tiem ir kļuvuši par pilntiesīgiem online casino, kuros ir pieejams plašs, visdažādāko spēļu piedāvājums.